• Detail firmy

CICERO spol.s r.o.

Základní popis

Nabízíme reklamní nápisy a loga na samolepicích etiketách

Adresa

Oldřichova 32
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48108774
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Reklamní agentury

Samolepící etikety do exteriéru,Síťotisk do určeného formátu,Samolepící nápisy a loga na auta,Výlohy a firemní štíty,Označení vozů taxi vnější,vnitřní

Kontaktní údaje

Telefon: 224 936 987
Telefon: +42 026 926 668
Fax: +42 026 926 668

Kontaktní osoba

Jiří Rys - Jednatel

Mobil: +420 736 679 251
Další firmy v oboru

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.