• Detail firmy

Chytilová & spol., patentová kancelář, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme služby patentové a známkové kanceláře. Zajišťujeme registraci patentů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a naši zkušení pracovníci zajišťují ty nejkvalitnější služby v oboru. Práci stavíme na individuálním přístupu, férovém jednání a důvěře. Naše bohaté reference jsou důkazem spokojenosti zákazníků.

Adresa

Revoluční 725/11
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02794578
DIČ:  CZ02794578
  • Služby

Výrobky, činnosti

Patentová kancelář

Specializujeme se na služby patentové kanceláře. Zaměřujeme se na jednotlivce i společnosti. Všem se snažíme poskytovat komplexní služby patentové kanceláře s individuálním přístupem založeným na vzájemné důvěře.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 303 023
E-mail: michaela@chytilova.cz
WWW: www.chytilova.cz

Kontaktní osoba

Michaela Chytilová - Jednatel

Další firmy v oboru

3EC International, s.r.o.

Jsme nezávislá akreditovaná certifikační společnost systémů managementu s mezinárodní působností, zejména na teritoriu ČR, Slovenska a Polska.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

Qconex v.o.s.

Zaměřujeme se na služby v oblasti manažerského poradenství. Poskytujeme poradenství pro: zavedení systému jakosti, zavedení environmentálního systému řízení, zavedení systému řízení bezpečnostních rizik. Pořádáme školení a semináře.