• Detail firmy

Chuť Moravy s.r.o.

Základní popis

Chuť Moravy je nová značka kvalitních moravských produktů z rukou malých lokálních producentů. Dárkové víno, etikety na víno, tiché víno, visačky, oba

Adresa

Hudcova 588/70b
621 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29300967

Výrobky, činnosti

Delikatesy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 215 695
E-mail: info@firemnivino.cz
WWW: www.chutmoravy.cz
WWW: www.firemnivino.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Sapák - Jednatel

Mobil: +420 737 287 601

Martin Jokver - Jednatel

Další firmy v oboru

BARUNKA DELI s.r.o.

Speciality studené kuchyně - obložené mísy, chlebíčky, bagetky, jednohubky, saláty apod. Zajišťujeme občerstvení na večírky, rauty, semináře, porady či různé oslavy. Připravíme Vám chutné a čerstvé lahůdky dle Vašeho přání. Objednávat můžete on-line, po dohodě Vám zboží přivezeme nebo si jej můžete vyzvednout v naší provozovně, která se nachází v Brně - Běhounská 20. Stačí si vybrat.

Petr Soukup - Royalsoap

Zabýváme se výrobou a prodejem dárkových vykrajovaných mýdel. Vykrajovaná glycerinová mýdla jsou vyráběna ručně, vykrajujeme je pomocí malých dlátek a nožíků. Na zakázku Vám vyrobíme jedinečné dárkové mýdlo zabalené v dekorativní dřevěné či papírové krabičce, která spolu s mýdlem krásně ladí. Chcete-li originální dárek, v našem e-shopu si z široké nabídky nádherných mýdel jistě vyberete.

Radek Kučera - Xcafe.cz

Zabýváme se dodávkou kávy, čajů, čokolád a doplňkového sortimentu do firem. Distribujeme kvalitní čerstvě praženou českou kávu, výborné čaje Biogena i belgickou čokoládu.