• Detail firmy

Chronoshop s.r.o.

Základní popis

Internetový prodej hodinek a příslušenství.

Adresa

Prostějovská 227/72
798 02 Mostkovice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29289769
DIČ:  CZ29289769

Výrobky, činnosti

Hodiny a hodinky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 840 450
E-mail: info@chronoshop.cz
WWW: www.chronoshop.cz

Kontaktní osoba

Pavel Grim - Jednatel

Jakub Sivek - Jednatel

Mobil: +420 739 584 199
Další firmy v oboru

ALL System s.r.o.

Specializujeme se na prodej pulsmetrů - měřičů tepové frekvence. Dále prodáváme krokoměry, časomíry, stopky, osobní váhy, sportovní doplňky a příslušenství. Zajišťujeme rovněž autorizovaný servis pulsmetrů značky Polar, s působností po celé ČR. Navštivte náš e-shop nebo přijďte osobně do Korunovační ulice na Praze 7 a vyberete si z široké nabídky. V případě zájmu Vám s výběrem rádi poradíme.

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.

Warebud Wieloch i Prysiński Spółka Jawna

Salutaire zabývá poskytováním denně zdravý vzduch ve vaší domácnosti. Účinnost systému je potvrzena výzkumem. Díky našemu systému léčby a výměny vzduchu váš dům bude dýchat. Systém využívá Salutaire bez geotermální energie a konstantní teplotu zeminy. Systém využívá zemní výměníky tepla.