• Detail firmy

Chr.Hansen Czech Republic, s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá prodejem přírodních ingrediencí pro potraviny, léčiva, nutriční výživu a zemědělství.

Adresa

Starovice 215
693 01 Starovice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49711849
DIČ:  CZ49711849
Rok založení:  1993
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- Esence, barviva a aromatické esence - prodej koření, esencí, aromatických přísad a potravinářských barviv, aromatických přísad pro léčiva a potravinové doplňky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 061 450
Fax: +420 283 061 455
E-mail: prodej@cz.chr-hansen.com
WWW: www.chr-hansen.com

Kontaktní osoba

Winnie Höjvang Bügel - Jednatel

Klaus Pedersen - Jednatel

Cornelis de Jong - Jednatel

Další firmy v oboru

REGIONALL EXPRESS s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej ovoce a zeleniny. Prodáváme rovněž bylinky, houby, panenské oleje, freshové šťávy, svačinové saláty atd. Letecky importujeme čerstvé bylinky a exotické plody. Nabízíme potraviny v nejvyšší kvalitě, které také rozvážíme do hotelů, restaurací, barů, škol, školek a dalších gastro provozoven po celé jižní Moravě. Máme nejpestřejší sortiment za nejlepší ceny.

Zeelandia spol. s r.o.

Naše společnost je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů přípravků pro pekaře, cukráře a gastronomii. Nabízíme široký sortiment směsí na pečení, ovocných náplní, vaječných polotovarů, margarínů a tuků, čokolád, polev, marcipánů, šlehaček, těstovin a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

P.P.U. PLUS Sp. z o.o.

Naším cílem je poskytovat komplexní služby zákazníkům. Nabízíme značkové tuzemské výrobky a zahraniční péči o stále aktuální a kompletní sortiment výrobků dobré, stabilní kvalitu a dodání v době, dohodnutých se zákazníky, a to vždy na čas. Kvalifikovaný, kompetentní a přátelská posádka poskytuje profesionální služby a jeho znalosti jsou vždy k dispozici.