• Detail firmy

Chomit a.s.

Základní popis

Prodáváme barevné i přírodní křemičité písky pro vytvoření dekorativních omítek s mozaikovým efektem. Vhodné pro imitaci cihel a cihlových obkladů, pro exteriéry i interiéry. Možnost namíchat jakýkoliv barevný odstín omítky.

Adresa

Kralická 2104/1
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28598881
DIČ:  CZ28598881
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Dekorativní omítky.

Prodáváme mozaikové dekorativní omítky, které se vyrábí z barevných a přírodních křemičitých písků a jsou beze spár. Dekorativní omítka je omyvatelná.

Kontaktní údaje

E-mail: info@mozaicsystem.cz
WWW: www.mozaicsystem.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.