• Detail firmy

Chlebíčky Letná s.r.o.

Základní popis

Služby Cateringu, Studená kuchyně.

Adresa

Milady Horákové 815/42
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24199257

Výrobky, činnosti

Víno

Kontaktní údaje

Telefon: 603 104 971
WWW: www.chlebickyletna.cz

Kontaktní osoba

LUBOŠ ZAMRAZIL - Jednatel

Telefon: +420 603 104 971

MARTIN TUHÁČEK - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ATV-Cafe s.r.o.

Věnujeme se umísťování a prodeji nápojových automatů pro použití ve veřejných prostorech, školách, institucích a firmách. Nabízíme automaty na teplé nápoje, automaty na chlazené nápoje, repasované automaty, automaty na balené potraviny, použité prodejní automaty, automatické kávovary na zrnkovou kávu či kávovary na instantní kávu. Zajišťujeme prodej zrnkové a instantní kávy, směsi pro cappuccina.

Catering Zlatá Praha, s.r.o.

Provozujeme cateringovou společnost v Praze. Soustředíme se však nejenom na Českou republiku, ale působíme i v mnoha státech Evropy. Postaráme se o kompletní akce na klíč - rauty, bankety, koktejly, svatební hostiny a další. Máme vše potřebné vybavení a dodáváme profesionální gastronomické služby.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.