• Detail firmy

Chladníček autodíly, s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní i maloobchodní prodej náhradních dílů pro návěsy BPW, SAF, Trailor, ROR a pro nákladní automobily značek MAN, VOLVO, MB, SCANIA, DAF, RENAULT a IVECO.

Adresa

Hamerská 624/19
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26843773
  • Velkoobchod
  • Import

Výrobky, činnosti

prodej náhradních dílů pro nákladní automobily

Upřednostňujeme díly vysoké kvality od dodavatelů převážně prvovýrobních, značkových a originálních s dlouholetou historií. Jsme přímí dovozci, máme skladem v Olomouci 40 000 druhů náhradních dílů pro kamiony, NA, přívěsy, návěsy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 951 065
Mobil: 602 849 124
E-mail: autodily@chladnicek.cz
WWW: www.chladnicek.cz

Kontaktní osoba

Petr Chladníček - Jednatel

Mobil: +420 602 849 124
Další firmy v oboru

ZHT Group s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu plastových nástaveb hasičských a speciálních vozidel, plovoucích čerpadel AMPHIBIO a dalších speciálních plastových výrobků. Zajišťujeme CNC zpracování a obrábění plastů a dřeva či CNC formátování dřeva.

AUTOSKLA STAVARIČ s.r.o.

Zajišťujeme výměny a opravy autoskel na osobní vozy, nákladní vozy, autobusy, karavany, speciální vozidla, zemní a lesní stroje. Provádíme plnění klimatizací, čištění interiérů vozidel a renovace laků. Máme provozovnu v Prostějově a v Litovli.

CZECH ETIMEX s.r.o.

Naše společnost ETIMEX je vedoucím dodavatelem vyfukovaných plastových systémů pro rozvod vody a vzduchu ve vybraných oblastech trhu v Evropě a severní Americe. Vyvíjíme a vyrábíme inovační produkty v optimální kvalitě. Zajišťujeme kompletní řešení. Dostanete tak z jedné ruky vše od nápadu až po hotový plastový nebo pryžový díl. To vše v jakémkoli požadovaném množství.