• Detail firmy

CHIARAVALLI CZ a.s.

Základní popis

Pro přenos a převod krouticího momentu nabízíme řetězová kola, řetězové disky, ozubená kola a hřebeny, kuželová soukolí, ozubené a klínové řemenice,

Adresa

Průmyslová 2083
594 01 Velké Meziříčí

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25579843
DIČ:  CZ25579843
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Řetězové disky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 566 502 030
Fax: +420 566 502 040
E-mail: info@chiaravalli.cz
WWW: www.chiaravalli.cz

Kontaktní osoba

Vlasta Sadovská - Generální ředitel

Mobil: +420 724 377 819
Další firmy v oboru

FERRUM s.r.o.

Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobou ocelových roštů a schodnic, zámečnickou výrobou, ekologickou likvidací autovraků, kovošrotem. Prodáváme náhradní díly z autovraků. Zajišťujeme výrobu na ohraňovacím lisu, pálení laserem a plazmou, ohýbání profilů, armování betonářské oceli, pivních setů. Realizujeme autodopravu a práce autojeřábem a přívěsnou pracovní plošinou.

EXTE SPOJ s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, spojovacího materiálu, kotevní techniky, tesařského kování, brusiva, stavební a průmyslové chemie, hutního materiálu, ochranných pomůcek a dalšího zboží. Nabízíme nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavebnictví. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zn. POWERPLUS.

Zdeněk Malý

Zabýváme se prodejem hutního materiálu. Nabízíme profily (I, IPE, U UPE, UE, HEA, HEB, L, T), betonářskou ocel (hladkou, žebírkovou, sítě, distanční podložky, pytlové úvazky), plechy (černý, slzičkový, žebrovaný, pozinkovaný, vlnitý, trapézový), trubky a příslušenství (trubky, kolena, oblouky) mnoho dalšího. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.