• Detail firmy

Chemické produkty s.r.o.

Základní popis

Nabízíme chemické produkty pro různá použití. V naší široké nabídce naleznete vše potřebné – čistící prostředky, motorové oleje, maziva, dezinfekční prostředky, barvy, laky, hnojiva a substráty či přípravky na hubení škůdců.

Adresa

U Bělidla 1277/13
790 01 Jeseník

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25875736

Kontaktní údaje

Telefon: +420 584 409 535
Mobil: +420 777 695 663
E-mail: chemickeprodukty@jesenik.com
WWW: www.chemickeprodukty.jesenik.com

Kontaktní osoba

Pavel Vinkler - Jednatel

Erik Krása - Jednatel

Další firmy v oboru

Martin Kulil

Zajišťujeme úklidové služby pro domácnosti a firmy. Provádíme úklidy pravidelné i jednorázové, generální úklidy. Součástí poskytovaných služeb je rovněž mytí oken, čištění čalounění, tepování koberců. Nabízíme strojní mytí podlah, bezchemické čištění párou, bezkontaktní čištění interiéru vozidel, odstraňování stavebních hmot a mnoho jiného. V neposlední řadě se zabýváme prodejem úklidové chemie.

VAŇURA TOMÁŠ

Specializujeme se na prodej kosmetického a drogistického zboží pro obchody nebo čerpací stanice. Dodáváme pánskou a dámskou kosmetiku, sortiment úklidových prostředků, přípravky na ústní hygienu, univerzální úklidové hadříky, pohotová holítka, úklidové pomůcky a přípravky, dětskou kosmetiku a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

PEŠEK technology spol. s r.o.

Prodej a servis stříkacího zařízení Wagner. Nabídka vybavení lakoven a poradenství v oblasti aplikace barev, nátěrových systémů a stříkacích zařízení. Zaškolení obsluhy a údržby, opravy.