• Detail firmy

CHEMCOSPORT s.r.o.

Základní popis

Specializovaná prodejna pro: šipky SOFT, STEEL, terče sisál i elektronické, barely (tělíčka), násadky, letky, hroty, gumičky a ost. příslušenství.

Adresa

Pražská 16
102 21 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63979187
DIČ:  CZ63979187

Výrobky, činnosti

Specializovaný obchod zabývající se prodejem

šipek SOFT,STEEL,terčů sisál i elektron.,barelů(tělíček),násadek,letek a příslušenství firem TDI,Winmau,Harrows,Unicorn.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 017 501
Mobil: +420 602 758 274
E-mail: sipky@cce.cz
E-mail: chemcosport@seznam.cz
WWW: www.sipky-pohary.cz

Kontaktní osoba

Libor Fejk - Jednatel

Další firmy v oboru

Marexim, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem příze na pletení, tkanin na tendry a pro konfekci, pracovních i ochranných tkanin, reflexních proužků, luxusní imitace kožešin či zažehlovacích pásek. Nabízíme prodej zažehlovacích termolepivých pásek do švů.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

RUDOLFOVA HLÍNA

Specializujeme se na výrobu a prodej keramické hlíny a výtvarných potřeb. Nabízíme točírenské hmoty, šamotové hmoty a licí hmoty. Prodej nabízíme jak pro keramické dílny, školy, keramické a výtvarné kurzy keramiky, zájmové kroužky, které pracují s keramikou, keramické kurzy, tak pro širokou veřejnost - pro hobby.