• Detail firmy

Chauvin ankerpharm GmbH - organizační složka

Základní popis

Společnost nabízí úplnou řadu produktů včetně intraokulárních čoček a systémů dávkování značek Crystalens, SofPort a Akreos produktů IOL, atd...

Adresa

Thámova 289/13
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68379421
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabídka kontaktních čoček zahrnuje rozsáhlé spektrum způsobů nošení a patří do ní známé značky jako PureVision, SofLens, Boston a Optima. Produkty slouží k léčbě mnoha očních potíží, včetně glaukomu, zánětů, infekcí, suchých očí.

Kontaktní údaje

E-mail: michaela.vrsinska@bausch.com
WWW: www.bausch.cz

Kontaktní osoba

Josef Kredba

Další firmy v oboru

Business Network CZ s.r.o.

Zabýváme se konzultačními službami v oblasti obchodní a marketingové komunikace. Spolupracujeme při pořádání mezinárodních výstav a veletrhů. Poskytujeme služby marketingové podpory a B2B networkingu.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!