• Detail firmy

Chateau Zbiroh s.r.o.

Základní popis

Nabídka cateringových a gastronomických služeb.

Adresa

Střelecký Ostrov 226
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61856142

Výrobky, činnosti

Party servis - catering

Nabídka cateringových a gastronomických služeb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 934 548
Mobil: +420 602 343 517
Fax: +420 224 932 953
E-mail: management@gastrozofin.cz
WWW: www.gastrozofin.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Pácha - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZLATÝ MELOUN, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním služeb v oblasti gastronomie. Od roku 2000 zajišťujeme závodní stravování. Dále nabízíme cateringový servis na různých školeních, firemních akcích či soukromých oslavách. Věnujeme se rovněž projektování kuchyní a výdejen jídel včetně odborného poradenství v tomto oboru. Zpracujeme Vám gastronomický program na míru. Neváhejte nás kontaktovat!

Catering Zlatá Praha, s.r.o.

Provozujeme cateringovou společnost v Praze. Soustředíme se však nejenom na Českou republiku, ale působíme i v mnoha státech Evropy. Postaráme se o kompletní akce na klíč - rauty, bankety, koktejly, svatební hostiny a další. Máme vše potřebné vybavení a dodáváme profesionální gastronomické služby.

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.