• Detail firmy

CHASE ART s.r.o.

Základní popis

Provozujeme grafické studio, marketingovou a reklamní agenturu. Zabýváme se tvorbou reklamních polepů, plachet i bannerů, 3D grafiky.....

Adresa

nábř. Komenského 3262
690 02 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29365708
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Reklamní agentura

Kontaktní údaje

WWW: www.chaseart.cz

Kontaktní osoba

Jan Tresinger - Jednatel

Mobil: +420 777 771 542

Štěpán Žďárský - Jednatel

Mobil: +420 604 622 109
Další firmy v oboru

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.