• Detail firmy

CHAMPAGNIER s.r.o.

Základní popis

Internetové obchody, e-shopy e-shop - šampaňské - růžová vína ROSÉ DES RICEYS

Adresa

Voskovcova 1651
252 28 Černošice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24765899

Výrobky, činnosti

Šampaňské víno

Kontaktní údaje

E-mail: info@champagnier.cz
WWW: www.champagnier.cz
 Facebook stránka

Kontaktní osoba

Mgr. Antonín Suchánek - Jednatel

Mobil: +420 734 677 084

Ing. TEREZA SUCHÁNKOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.

MARFIL TRADE CORPORATION CZ, spol. s r.o.

Specializujeme se na internetový prodej francouzských, italských a portugalských vín, sýrů a delikates. Nabízíme vína z regionů Alsasko, Burgundsko, Champagne, Beaujolais a Provence. V nabídce naleznete vína bílá, červená, šumivá i růžová od větších i menších vinařů.

BELGIAN BEER IMPORT

Zabýváme se dovozem a prodejem belgického, amerického a irského piva v různých variantách. Dodáváme také dárkové balení piv se stylovými sklenicemi. V našem sortimentu naleznete nabídku piv jantarových, nealkoholických, ovocných, polotmavých, pšeničných, světlých, tmavých, červených, Wit a Scout. Pro více informací navštivte naše webové stránky.