• Detail firmy

Chalupa-restaurace, s.r.o.

Základní popis

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace je zdarma. Vyberete si z nabídky teplých i studených jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Adresa

Jihočeská 817
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  27217191

Výrobky, činnosti

restaurace

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 216 111
E-mail: romanvyskocil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Roman Vyskočil - Jednatel

Mobil: +420 776 201 491

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Naďa Bubeníčková - Penzion U Karla

Zajišťujeme ubytování pro firmy nebo rodiny v penzionu na kraji Prahy. Penzion nabízí pokoje s bezbariérovým přístupem, parkoviště ve dvoře, možnost připojení k internetu, úschovnu kol, zahradní restauraci nebo zajištění tenisových kurtů.

Zlatý had s.r.o.

Provoz restaurace, domácí a zahraniční vína a jídla, pořádání společenských a kulturních akcí, catering, degustace, ochutnávky, e-shop vína, destilátů a dalšího zboží, živá hudba, prodej a galerie obrazů Michala Singera, ubytování, pronájem prostor.

Feeding labour service, s.r.o.

Poskytujeme cataringové služby. Rádi vypracujeme návrh na realizaci firemní party, rautu, banketu, koktejlu či buffetu nebo jiné společenské akce samostatně nebo v přímé spolupráci s Vámi, dle Vašeho přání. Nabízíme služby profesionálního gastro personálu. Catering a oslavy rádi zajišťujeme i pro svatby i soukromé akce. Více informací na našich internetových stránkách.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference
Pack Shop, Model Obaly a.s.
Pravidelně se k nám dostávají poptávky z našeho oboru, na které se snažíme reagovat co nejrychleji, tak aby naše nabídka byla pokud možno u zákazníka do druhého dne od umístění požadavku na tržiště.
Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.