• Detail firmy

Chalupa-restaurace, s.r.o.

Základní popis

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace je zdarma. Vyberete si z nabídky teplých i studených jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Adresa

Jihočeská 817
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27217191

Výrobky, činnosti

restaurace

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 216 111
E-mail: romanvyskocil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Roman Vyskočil - Jednatel

Mobil: +420 776 201 491

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EURÓPÉ R.P. s.r.o.

Vlastníme plující salonní motorovou loď EURÓPÉ, která je kapacitně největší provozovanou lodí v Praze na Vltavě. Její provoz je celoroční. Je rozdělena na dvě kryté vyhřívané/klimatizované paluby, jednu sluneční palubu a krytou zahrádku. Na naší lodi pro Vás zajistíme firemní večírek i s cateringem, školení, konference či pouze vyhlídkovou plavbu po Vltavě.

Vyskočil Trade spol. s r.o.

Naše vinotéka v centru Prahy nabízí široký sortiment vín. Prodáváme vína jak lahvová, tak i stáčená sudová. V nabídce máme vína jakostní, přívlastková a ledová, a to známých i méně známých odrůd, z nichž mnoha získala ocenění na tuzemských i mezinárodních soutěžích. Přijďte i vy ochutnat skvělé víno, ke kterému Vám připravíme vhodné studené delikatesy. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Wellness hotel Step

Provozujeme hotel s výhledem na Prahu a s hlídaným parkovištěm. Zajišťujeme pronájmy konferenčních místností a pořádání kongresových akcí včetně zajištění cateringu a kulturního programu. Náš hotel s wellness nabízí Indoor Golf, klimatizované squashové kurty a badmintonové kurty, tenis, plavecký bazén a sauny. V areálu hotelu se nachází největší centrum Golf Indoor s 9 golfovými simulátory.