• Detail firmy

Chalupa-restaurace, s.r.o.

Základní popis

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace je zdarma. Vyberete si z nabídky teplých i studených jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Adresa

Jihočeská 817
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27217191

Výrobky, činnosti

restaurace

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 216 111
E-mail: romanvyskocil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Roman Vyskočil - Jednatel

Mobil: +420 776 201 491

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zlatý had s.r.o.

Provoz restaurace, domácí a zahraniční vína a jídla, pořádání společenských a kulturních akcí, catering, degustace, ochutnávky, e-shop vína, destilátů a dalšího zboží, živá hudba, prodej a galerie obrazů Michala Singera, ubytování, pronájem prostor.

FOOD GROUP, s.r.o.

Provozujeme stylovou steakovou restauraci vhodnou pro business lunch i posezení rodin s dětmi. Jsme první NFC restaurací s dětským koutkem, zimní zahradou a nekuřáckou hlavní částí restaurace. Steaky připravujeme na otevřeném grilu a nabízíme služby našeho sommeliera. Zakládáme si na přípravě pokrmů i nápojů z čerstvých a kvalitních surovin.

Jarin, spol. s r.o. - Hotel U Tří Korunek

Nabízíme ubytování v HOTELU U TŘÍ KORUNEK, který se nachází v blízkosti centra Prahy v klidném prostředí. Hotel je vhodný pro pořádání kongresů, ale i pro ubytování rodin, párů nebo turistických skupin.