• Detail firmy

Chalupa-restaurace, s.r.o.

Základní popis

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace je zdarma. Vyberete si z nabídky teplých i studených jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Adresa

Jihočeská 817
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  27217191

Výrobky, činnosti

restaurace

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 216 111
E-mail: romanvyskocil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Roman Vyskočil - Jednatel

Mobil: +420 776 201 491

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOŠTOVNA U POČTŮ

KOŠTOVNA u Počtů navazuje na dlouholetou tradici vináren datovanou už od roku 1897. Zakladatel vinárny Jan Počta, populární letenský vinárník, naléval s láskou všem těm, kdo po denní únavě přišli do jeho vinárny. My v této krásné tradici pokračujeme.

SWEET SECRET OF RAW

Provozujeme cukrárnu "Sweet Secret of raw", která je první raw food cukrárnou v České republice. Vyrábíme čerstvé dorty, sušenky, ovocné plátky, cerálie, sýry a jiné raw pochutiny. Všechny raw pochutiny jsou vyrobeny z rostliných surovin bez konzervantů a neobsahují lepek, cukr ani laktózu. Všechny naše výrobky jsou veganské a přirozeně bezlepkové.

Pražské Benátky s.r.o.

Nabízíme pronájem patentních a vltavských člunech, gondolách a salónní rychlolodí Nepomuk pro plavby starou Prahou. Zajistíme Vám nezapomenutelný zážitek, kdy poznáte nepoznaná a tajemná zákoutí Prahy a i poslední dochovaný oblouk Juditina mostu. Darujte svým blízkým poukaz s výjimečným zážitkem.