• Detail firmy

Chalupa-restaurace, s.r.o.

Základní popis

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace je zdarma. Vyberete si z nabídky teplých i studených jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Adresa

Jihočeská 817
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  27217191

Výrobky, činnosti

restaurace

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 216 111
E-mail: romanvyskocil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Roman Vyskočil - Jednatel

Mobil: +420 776 201 491

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zlatý had s.r.o.

Provoz restaurace, domácí a zahraniční vína a jídla, pořádání společenských a kulturních akcí, catering, degustace, ochutnávky, e-shop vína, destilátů a dalšího zboží, živá hudba, prodej a galerie obrazů Michala Singera, ubytování, pronájem prostor.

SECURIS s.r.o.

Zabýváme se poskytováním kvalitních služeb v oblasti bezpečnosti, správy budov, úklidu objektů a zajištěním stravování. V rámci bezpečnostních služeb nabízíme fyzickou ostrahu objektů, převozy peněz a cenin, ozbrojené doprovody apod. Rovněž realizujeme správu budov včetně úklidu venkovních ploch a mytí fasád. Provozujeme cateringovou firmu - bufety, kantýny, restaurace a občerstvovací body.

SWEET SECRET OF RAW

Provozujeme cukrárnu "Sweet Secret of raw", která je první raw food cukrárnou v České republice. Vyrábíme čerstvé dorty, sušenky, ovocné plátky, cerálie, sýry a jiné raw pochutiny. Všechny raw pochutiny jsou vyrobeny z rostliných surovin bez konzervantů a neobsahují lepek, cukr ani laktózu. Všechny naše výrobky jsou veganské a přirozeně bezlepkové.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

DOSTING spol. s r.o.
S využitím služeb ABC Českého hospodářství jsme velmi spokojeni. Po vložení našich nabídek se nám zvyšuje návštěvnost našich www stránek.

Ing. Libor Hron

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.