• Detail firmy

Chalupa-restaurace, s.r.o.

Základní popis

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace je zdarma. Vyberete si z nabídky teplých i studených jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Adresa

Jihočeská 817
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27217191

Výrobky, činnosti

restaurace

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 216 111
E-mail: romanvyskocil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Roman Vyskočil - Jednatel

Mobil: +420 776 201 491

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CAPRI HOUSE*** APARTMÁNY

Naše společnost zajišťuje pronájem klubových prostor a salónků pro různé prezentace či porady. Pořádáme rovněž společenské akce a večírky pro firmy. Součástí poskytovaných služeb je cateringový servis. Nabízíme apartmány v Praze.

Venue Management

Nabízíme provoz a obchodní zastoupení konferenčních a společenských prostor, včetně souvisejících služeb. Zajistíme pro Vás pořádání konferencí, seminářů a firemní akcí na klíč včetně cateringových služeb. Obchodně zastupujeme luxusní historické prostory v centru Prahy. Více informací na našich webových stránkách.

FOOD GROUP, s.r.o.

Provozujeme stylovou steakovou restauraci vhodnou pro business lunch i posezení rodin s dětmi. Jsme první NFC restaurací s dětským koutkem, zimní zahradou a nekuřáckou hlavní částí restaurace. Steaky připravujeme na otevřeném grilu a nabízíme služby našeho sommeliera. Zakládáme si na přípravě pokrmů i nápojů z čerstvých a kvalitních surovin.