• Detail firmy

Chalupa-restaurace, s.r.o.

Základní popis

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace je zdarma. Vyberete si z nabídky teplých i studených jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Adresa

Jihočeská 817
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27217191

Výrobky, činnosti

restaurace

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 216 111
E-mail: romanvyskocil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Roman Vyskočil - Jednatel

Mobil: +420 776 201 491

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pražské Benátky s.r.o.

Nabízíme pronájem patentních a vltavských člunech, gondolách a salónní rychlolodí Nepomuk pro plavby starou Prahou. Zajistíme Vám nezapomenutelný zážitek, kdy poznáte nepoznaná a tajemná zákoutí Prahy a i poslední dochovaný oblouk Juditina mostu. Darujte svým blízkým poukaz s výjimečným zážitkem.

Feeding labour service, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.

Restaurace Zlatý had

Restaurace Zlatý had leží turistické trase mezi Národním divadlem a Pražským hradem. Stylové prostředí první republiky, společenské a kulturní akce, catering, zážitková gastronomie, degustace, ochutnávky, domácí a zahraniční vína a jídla, živá hudba.