• Detail firmy

Chalupa-restaurace, s.r.o.

Základní popis

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace je zdarma. Vyberete si z nabídky teplých i studených jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Adresa

Jihočeská 817
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  27217191

Výrobky, činnosti

restaurace

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 216 111
E-mail: romanvyskocil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Roman Vyskočil - Jednatel

Mobil: +420 776 201 491

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOSTEL STAVAŘ - JIRÁNKOVÁ

Poskytujeme levné ubytování, dlouhodobé i krátkodobé. Věnujeme se hostinské činnosti.

Hospůdka NA SAMOTĚ

Jsme provozovateli hospůdky "NA SAMOTĚ" u lesa, kousek od samotného centra Prahy. Neváhejte navštívit naše bistro. Zajistíme Vám příjemné posezení a dáme výběr z několik druhů jídel. Nabízíme studenou i teplou kuchyni. U nás je možnost zajistit i firemní večírky, oslavy a rauty. V našich prostorech můžete slavit po boku až 40-ti svých kamarádů, kolegů či známých. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

GLOBALICA a.s.

Společnost provozuje Pivotel. Součástí komplexu je mini pivovar, hotel a restaurace. Můžete u nás navštívit pivovar a udělat si širokou ochutnávku. Balíme pivo i sebou. Možnost pořádat různé akce, firemní večírky a oslavy. Zajistíme Vám i dle domluvy občerstvení na Vaši společenskou akci. Od nás si můžete zapůjčit také párty pípu a nebo zakoupit upomínkové předměty MMX.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

LUTOMA, s. r. o.
Po nasbíraných zkušenostech jsme prodloužili spolupráci i na další období a můžeme ji vřele doporučit. Práce s portálem je jednoduchá, přehledná se zpětnou vazbou statistik.

Milan Hartwich
obchodní manažer

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.