• Detail firmy

Chalupa-restaurace, s.r.o.

Základní popis

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace je zdarma. Vyberete si z nabídky teplých i studených jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Adresa

Jihočeská 817
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  27217191

Výrobky, činnosti

restaurace

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 216 111
E-mail: romanvyskocil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Roman Vyskočil - Jednatel

Mobil: +420 776 201 491

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Palác YMCA, s.r.o.

Palác YMCA s.r.o. spravuje multifunkční, památkově chráněný dům v Praze 1. Nabízí pronájem kanceláří, zasedacích místností, prodejní plochu či jen sídlo firmy na prestižní adrese v samém srdci Prahy. U nás nabízíme i služby sportovního centra a privátní polikliniky. Zajišťujeme soukromou mateřskou školku či kvalitní restauraci. Mnoho možností na jedné adrese. Navštivte nás.

GLOBALICA a.s.

Společnost provozuje Pivotel. Součástí komplexu je mini pivovar, hotel a restaurace. Můžete u nás navštívit pivovar a udělat si širokou ochutnávku. Balíme pivo i sebou. Možnost pořádat různé akce, firemní večírky a oslavy. Zajistíme Vám i dle domluvy občerstvení na Vaši společenskou akci. Od nás si můžete zapůjčit také párty pípu a nebo zakoupit upomínkové předměty MMX.

Michal Mocik

Zajišťujeme catering se specializací na jihoamerickou kuchyni, ale věnujeme se i tradiční české a slovenské kuchyni. Nabízíme cateringové služby s možností využití prostor restaurace se zahrádkou pro pořádání gastronomických akcí, svatebních rautů, firemních večírků, grilování v restauraci pod širým nebem a ochutnávky vín. Rovněž poskytujeme služby cateringové firmy na Vámi určeném místě.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

LUTOMA, s. r. o.
Po nasbíraných zkušenostech jsme prodloužili spolupráci i na další období a můžeme ji vřele doporučit. Práce s portálem je jednoduchá, přehledná se zpětnou vazbou statistik.

Milan Hartwich
obchodní manažer

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.