• Detail firmy

Chalupa-restaurace, s.r.o.

Základní popis

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace je zdarma. Vyberete si z nabídky teplých i studených jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Adresa

Jihočeská 817
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  27217191

Výrobky, činnosti

restaurace

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 216 111
E-mail: romanvyskocil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Roman Vyskočil - Jednatel

Mobil: +420 776 201 491

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pražské Benátky s.r.o.

Nabízíme pronájem patentních a vltavských člunech, gondolách a salónní rychlolodí Nepomuk pro plavby starou Prahou. Zajistíme Vám nezapomenutelný zážitek, kdy poznáte nepoznaná a tajemná zákoutí Prahy a i poslední dochovaný oblouk Juditina mostu. Darujte svým blízkým poukaz s výjimečným zážitkem.

HC&RS GROUP, s.r.o.

Nabízí pohoštění v naší restauraci Na střídačce s venkovním grilem. Zaměřujeme se na tradiční českou i mezinárodní kuchyni a grilované speciality. Naše restaurace je výborným místem pro pořádání svatebních hostin, rodinných oslav a večírků. Zároveň provozujeme bistro a lahůdkářství v areálu Katastrálního úřadu v Praze a připravujeme studenou kuchyni na objednávku.

Jarin, spol. s r.o. - Hotel U Tří Korunek

HOTEL U TŘÍ KORUNEK se nachází v klidném prostředí v blízkosti hlavních turistických cílů města s dostupností do centra Prahy během 10 min. MHD nebo 15 min. příjemnou pěší procházkou. Hotel nabízí celkem 78 stylových pokojů, konferenční centrum, uzavřenou zahradní dvoranu s relaxující zelení a letní terasou, restauraci a designový lobby bar. Hotel disponuje dvěma zabezpečenými podzemními garážemi.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

REMS Česká republika s.r.o.
Pohodlně, emailem. Prohlédnutí zabere kratičký čas. Pokud mne něco zaujme, pouhým kliknutím se dostanu k podrobnostem nabídky a především ke kontaktu na danou firmu.

REMS Česká republika s.r.o.

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.