• Detail firmy

Chalupa-restaurace, s.r.o.

Základní popis

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace je zdarma. Vyberete si z nabídky teplých i studených jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Adresa

Jihočeská 817
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  27217191

Výrobky, činnosti

restaurace

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 216 111
E-mail: romanvyskocil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Roman Vyskočil - Jednatel

Mobil: +420 776 201 491

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HTT COMUNICATION s.r.o. - Hotel Inturprag

Nabízíme levné ubytování v hotelu v blízkosti O2 arény, stanice metra a velkého obchodního centra s fitness a wellness. Náš hotel s restaurací nabízí ubytování v 55 pokojích o celkové kapacitě 150 míst. Zároveň zajišťujeme školící prostory k pronájmu s kompletním cateringovým servisem. Hotel disponuje uzavřeným parkovištěm a nepřetržitým dozorem recepce.

Hospůdka NA SAMOTĚ

Jsme provozovateli hospůdky "NA SAMOTĚ" u lesa, kousek od samotného centra Prahy. Neváhejte navštívit naše bistro. Zajistíme Vám příjemné posezení a dáme výběr z několik druhů jídel. Nabízíme studenou i teplou kuchyni. U nás je možnost zajistit i firemní večírky, oslavy a rauty. V našich prostorech můžete slavit po boku až 40-ti svých kamarádů, kolegů či známých. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

SECURIS s.r.o.

Zabýváme se poskytováním kvalitních služeb v oblasti bezpečnosti, správy budov, úklidu objektů a zajištěním stravování. V rámci bezpečnostních služeb nabízíme fyzickou ostrahu objektů, převozy peněz a cenin, ozbrojené doprovody apod. Rovněž realizujeme správu budov včetně úklidu venkovních ploch a mytí fasád. Provozujeme cateringovou firmu - bufety, kantýny, restaurace a občerstvovací body.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

T KONFEX s.r.o.


Ukázali sa nové možnosti uplatnenia odevnej technológie u nových zákazníkov a na nových trhoch, o ktorých sme doteraz nevedeli.

Ing. Andrej Diko

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.