• Detail firmy

Chalupa-restaurace, s.r.o.

Základní popis

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace je zdarma. Vyberete si z nabídky teplých i studených jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Adresa

Jihočeská 817
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  27217191

Výrobky, činnosti

restaurace

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 216 111
E-mail: romanvyskocil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Roman Vyskočil - Jednatel

Mobil: +420 776 201 491

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M. KRÁL & spol, s.r.o.

Nabízime velkoobchodní a maloobchodní prodej vín. Vína dodáváme jak milovníkům dobrých vín, tak specializovaným vinotékám a gastronomii.

Naďa Bubeníčková - Penzion U Karla

Zajišťujeme ubytování pro firmy nebo rodiny v penzionu na kraji Prahy. Penzion nabízí pokoje s bezbariérovým přístupem, parkoviště ve dvoře, možnost připojení k internetu, úschovnu kol, zahradní restauraci nebo zajištění tenisových kurtů.

Michal Mocik

Zajišťujeme catering se specializací na jihoamerickou kuchyni, ale věnujeme se i tradiční české a slovenské kuchyni. Nabízíme cateringové služby s možností využití prostor restaurace se zahrádkou pro pořádání gastronomických akcí, svatebních rautů, firemních večírků, grilování v restauraci pod širým nebem a ochutnávky vín. Rovněž poskytujeme služby cateringové firmy na Vámi určeném místě.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

DOSTING spol. s r.o.
S využitím služeb ABC Českého hospodářství jsme velmi spokojeni. Po vložení našich nabídek se nám zvyšuje návštěvnost našich www stránek.

Ing. Libor Hron

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.