• Detail firmy

Chalupa-restaurace, s.r.o.

Základní popis

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace je zdarma. Vyberete si z nabídky teplých i studených jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Adresa

Jihočeská 817
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27217191

Výrobky, činnosti

restaurace

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 216 111
E-mail: romanvyskocil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Roman Vyskočil - Jednatel

Mobil: +420 776 201 491

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Pachman

Zajišťujeme cateringové služby, občerstvení pro oslavy, hostiny, životní jubilea, firemní akce, rauty, grill party a další. Naší specializací je vegetariánská kuchyně, občerstvení do domu nebo party servis. Nabízíme hotová menu nebo si můžete sestavit vlastní, dle Vašich požadavků. Máme bohaté zkušenosti z oblasti gastronomie a poradíme Vám s výběrem pokrmu i nápojů pro danou příležitost.

Catering Zlatá Praha, s.r.o.

Provozujeme cateringovou společnost v Praze. Soustředíme se však nejenom na Českou republiku, ale působíme i v mnoha státech Evropy. Postaráme se o kompletní akce na klíč - rauty, bankety, koktejly, svatební hostiny a další. Máme vše potřebné vybavení a dodáváme profesionální gastronomické služby.

Jídla pod nos.cz

Zajišťujeme rozvoz hotových jídel do domácností, firem, kanceláří apod. Dodáváme čerstvé polední menu do 15 hodiny kamkoliv si řeknete. V naší nabídce naleznete jídla s masem i bezmasá, z tradiční české i mezinárodní kuchyně. U nás je možné platit i stravenkami. Pro více informací navštivte naše webové stránky.