• Detail firmy

Chalupa-restaurace, s.r.o.

Základní popis

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace je zdarma. Vyberete si z nabídky teplých i studených jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Adresa

Jihočeská 817
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27217191

Výrobky, činnosti

restaurace

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 216 111
E-mail: romanvyskocil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Roman Vyskočil - Jednatel

Mobil: +420 776 201 491

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jarin, spol. s r.o. - Hotel U Tří Korunek

Nabízíme ubytování v HOTELU U TŘÍ KORUNEK, který se nachází v blízkosti centra Prahy v klidném prostředí. Hotel je vhodný pro pořádání kongresů, ale i pro ubytování rodin, párů nebo turistických skupin.

MAT CLUB s.r.o.

Nabízíme pronájem kinosálu a restaurace. Kinosál i restaurace jsou vhodné pro soukromé i firemní akce, zajistíme i kompletní catering. Provozujeme půjčovnu DVD a Blu-ray disků s více než 2000 tituly.

CAPRI HOUSE*** APARTMÁNY

Naše společnost zajišťuje pronájem klubových prostor a salónků pro různé prezentace či porady. Pořádáme rovněž společenské akce a večírky pro firmy. Součástí poskytovaných služeb je cateringový servis. Nabízíme apartmány v Praze.