• Detail firmy

Chalupa-restaurace, s.r.o.

Základní popis

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace je zdarma. Vyberete si z nabídky teplých i studených jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Adresa

Jihočeská 817
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  27217191

Výrobky, činnosti

restaurace

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 216 111
E-mail: romanvyskocil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Roman Vyskočil - Jednatel

Mobil: +420 776 201 491

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GASTHOF ALPENROSE

Provozujeme český penzion v Rakouských Alpách, v kraji Kitzbühel. Náš rodinný penzion s českým personálem nabízí ubytování v rodinných apartmánech i dvou až třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V penzionu se nachází česká restaurace, která nabízí české i tyrolské pokrmy a české točené pivo. Náš český penzion se hodí pro zimní i letní dovolené rodin i pro firemní turistiku.

Wellness hotel Step

Provozujeme hotel s výhledem na Prahu a s hlídaným parkovištěm. Zajišťujeme pronájmy konferenčních místností a pořádání kongresových akcí včetně zajištění cateringu a kulturního programu. Náš hotel s wellness nabízí Indoor Golf, klimatizované squashové kurty a badmintonové kurty, tenis, plavecký bazén a sauny. V areálu hotelu se nachází největší centrum Golf Indoor s 9 golfovými simulátory.

HTT COMUNICATION s.r.o. - Hotel Inturprag

Nabízíme levné ubytování v hotelu v blízkosti O2 arény, stanice metra a velkého obchodního centra s fitness a wellness. Náš hotel s restaurací nabízí ubytování v 55 pokojích o celkové kapacitě 150 míst. Zároveň zajišťujeme školící prostory k pronájmu s kompletním cateringovým servisem. Hotel disponuje uzavřeným parkovištěm a nepřetržitým dozorem recepce.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava,s.r.o.

Se službami ABC ČESKÉHO HOSPODÁŘSTVÍ jsme spokojeni. Hlavně při zadávání nabídek do systému vždy měsíčně pár stovek zákazníků přitáhneme...

Ing. Radim Volek

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.