• Detail firmy

Chalupa-restaurace, s.r.o.

Základní popis

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace je zdarma. Vyberete si z nabídky teplých i studených jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Adresa

Jihočeská 817
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  27217191

Výrobky, činnosti

restaurace

V naší pohostinné restauraci Vám nabízíme menu české a staročeské kuchyně. U nás lze pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Pronájem restaurace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 216 111
E-mail: romanvyskocil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Roman Vyskočil - Jednatel

Mobil: +420 776 201 491

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Venue Management

Nabízíme provoz a obchodní zastoupení konferenčních a společenských prostor, včetně souvisejících služeb. Zajistíme pro Vás pořádání konferencí, seminářů a firemní akcí na klíč včetně cateringových služeb. Obchodně zastupujeme luxusní historické prostory v centru Prahy. Více informací na našich webových stránkách.

Feeding labour service, s.r.o.

Poskytujeme cataringové služby. Rádi vypracujeme návrh na realizaci firemní party, rautu, banketu, koktejlu či buffetu nebo jiné společenské akce samostatně nebo v přímé spolupráci s Vámi, dle Vašeho přání. Nabízíme služby profesionálního gastro personálu. Catering a oslavy rádi zajišťujeme i pro svatby i soukromé akce. Více informací na našich internetových stránkách.

HC&RS GROUP, s.r.o.

Nabízí pohoštění v naší restauraci Na střídačce s venkovním grilem. Zaměřujeme se na tradiční českou i mezinárodní kuchyni a grilované speciality. Naše restaurace je výborným místem pro pořádání svatebních hostin, rodinných oslav a večírků. Zároveň provozujeme bistro a lahůdkářství v areálu Katastrálního úřadu v Praze a připravujeme studenou kuchyni na objednávku.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

LUTOMA, s. r. o.
Po nasbíraných zkušenostech jsme prodloužili spolupráci i na další období a můžeme ji vřele doporučit. Práce s portálem je jednoduchá, přehledná se zpětnou vazbou statistik.

Milan Hartwich
obchodní manažer

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.