• Detail firmy

CHALUPA GGS, s.r.o.

Základní popis

Konzultační kancelář pro řešení problematiky v oborech: inženýrská geologie - zakládání staveb, stabilita, průzkumné práce pro stavby, hydrogeologie - studny, průzkumy znečištění, měření radonu - radonový index.

Adresa

Na Veselou 771/24
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27146103
  • Služby

Výrobky, činnosti

Konzultační kancelář pro řešení problematiky

v oborech: inženýrská geologie - zakládání staveb,stabilita,průzkumné práce pro stavby,hydrogeologie - studny,průzkumy znečištění,měření radonu

Kontaktní údaje

Telefon: 311 621 721
Fax: 311 612 101
E-mail: chalupaggs@email.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Jaroslav RNDr. Chalupa - Jednatel

RNDr. Soňa RNDr. Chalupová - Jednatel

Mobil: 605 700 321
Další firmy v oboru

2H ECONOMY s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Zajišťujeme mzdovou agendu, zastupování klientů na úřadech, podklady pro úvěry apod. Součástí nabízených služeb je rovněž ekonomické poradenství, finanční analýzy a daňové optimalizace. Ručíme za správnost vedení účetnictví a zákazník je pro nás vždy na prvním místě.

ZVOLSKÁ LENKA - ÚČETNICTVÍ

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti účetnictví. Zpracováváme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, přiznání k dani z příjmu právnických i fyzických osob, přiznání k DPH a silniční dani, vedeme mzdovou agendu. Součástí nabízených služeb je také zastupování na úřadech včetně elektronické komunikace a poradenský servis. Hledáte-li spolehlivou účetní firmu v okolí Kladna, obraťte se na nás.

Miroslav Málek

Specialista na znalecké posudky, odhady, oceňování - Kladno, Rakovník, Beroun, Praha - západ. Nabízím odhady nemovitostí a oceňování rodinných i obytných domů, bytů, garáží, chat, chalup či pozemků včetně komerčních nemovitostí. Zajišťuji tržní oceňování podniků. Poskytuji služby na profesionální úrovni. Jsem držitelem certifikátů ČKOM. Neváhejte mě kontaktovat!