• Detail firmy

Chalk, spol. s r.o.

Základní popis

Firma Chalk, spol. s r.o. je česká soukromá společnost, která byla založena v roce 2002. Majitelé firmy společně se zaměstnanci skloubili znalosti chemických oborů se zkušenostmi sportovního lezení a marketingu.

Adresa

Suchodol 20
261 01 Suchodol

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47472596
DIČ:  CZ47472596

Výrobky, činnosti

Sypké a tekuté magnesium

-pro horolezecké účely

Kontaktní údaje

E-mail: pikl@chalk.cz

Kontaktní osoba

Ivo Pikl - Obchodní reprezentant

Telefon: +420 737 950 475
E-mail: pikl@chalk.cz

Ing. Dana Hrabáková - Jednatel

Mobil: +420 605 972 477
Další firmy v oboru

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

PLACHTÁRNA

Plachtárna - zakázková výroba: přístřešky ke karavanům, plachta na bazén, loď, přívěsný vozík, box pro koně, stanová předsíň, sluneční střecha, závěs, stany (také opravy), krycí plachty, atypický stan.