• Detail firmy

CHALIŠ spol. s r.o.

Základní popis

Výstavba vodovodů, kanalizací, vodních nádrží,revitalizací vodních toků, meliorací a čistíren odpadních vod Výstavba komunikací a chodníků včetně jejich oprav Výstavba a rekonstrukce teplovodních rozvodů Veškeré zemní práce včetně odvozu zemin

Adresa

Kpt. Jaroše 575/188
390 03 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42360412

Výrobky, činnosti

Výstavba vodovodů, kanalizací

Kontaktní údaje

Telefon: +421 381 231 106
E-mail: chalupsky@chalis.cz
WWW: www.chalis.cz

Kontaktní osoba

František Chalupský - Jednatel

Ing. Bedřich Liška - Jednatel

Další firmy v oboru

DLAŽDIČSKÉ A ZEMNÍ PRÁCE - Václav Hubáček

Naše společnost již od roku 1991 zajišťuje dlaždičské a zemní práce. Specializujeme se na pokládku zámkové a kamenné dlažby včetně obrub. Realizujeme základové desky s připojením na kanalizaci, vodu a plyn. V rámci zemních prací nabízíme rovněž terénní úpravy, opravy živičných povrchů či osazení bazénů nebo čistíren odpadních vod. Pro více informací o poskytovaných službách navštivte naše www.

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.

RF servis pro stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na realizaci fasádního lešení včetně montáže a dopravy lešení. Nabízíme pronájem i montáž pojízdného lešení a schodišťových věží. V oblasti bednění montujeme nejlepší bednění typu LOGIK 50. Provádíme zemní práce, terénní úpravy v okolí rodinných domů a komerčních objektů, zámkovou dlažbu, odvoz suti a odpadů, kompletní přípravy podloží pod zámkové dlažby, asfalty, betony, gabiony.