• Detail firmy

CHABI production s.r.o.

Základní popis

Provozujeme uměleckou agenturu zaměřenou na hudební a taneční vystoupení. Nabízíme sestavení kompletních zábavných programů.

Adresa

28. října 349
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  3375706
DIČ:  CZ03375706

Výrobky, činnosti

Umělecká agentura

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 553 713
Mobil: +420 603 553 746
E-mail: agentura@chabi.cz
WWW: www.chabi.cz

Kontaktní osoba

Pavel Chabičovský - Jednatel

Mobil: +420 608 725 750

Jiří Chabičovský - Jednatel

Další firmy v oboru

Jindřich Varhan

Nabízíme kompletní ozvučení a technické zajištění hudebních a kulturních akcí. Spolupracujeme rovněž na televizních pořadech. Zajišťujeme firemní akce na klíč.

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.

FUN EXPRESS s.r.o.

Kompletní příprava a organizace firemních prezentací, setkání, školení, zasedání a konferencí, kongresů, sportovních dnů, vánočních večírků atd. Zajistíme rovněž stravování, ubytování, hostesky, bezpečnostní služby, ale i grafické služby, tisk pozvánek, fotodokumentaci či upomínkové předměty. Možnost dodání audiovizuální výbavy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.