• Detail firmy

CH.Ú.V. a, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní servis a montáže kotlů, bojlerů, tepelných čerpadel a komplexní řešení vytápění, užitkové vody a elektřiny pro Vaší firmu, dům, byt. Dále nabízíme revize komínů a autorizované měření účinností zdrojů do 200KW.

Adresa

K Dubči 154
190 16 Praha 9 - Koloděje

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63668858
  • Služby

Výrobky, činnosti

kompletní servis a montáže kotlů

Nabízíme kompletní servis a montáže kotlů,bojlerů,tepelných čerpadel a komplexní řešení vytápění,užitkové vody a elektřiny .

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 971 028
Fax: +420 281 970 072
E-mail: aldakohout@seznam.cz
WWW: www.opravykotlu.cz

Kontaktní osoba

Petr Kohout - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

P.V. Service, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou gastronomického zařízení pro profesionální provozy. Nabízíme varnou techniku, chladicí a mrazící techniku, nerezový gastro nábytek, zařízení pro přepravu jídel, gastronomické konvektomaty, tepelné gastro vitríny a udírny, gastronomické váhy apod. Navrhujeme a realizujeme kompletní stravovací provozy na zakázku. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis gastronomických zařízení.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.