• Detail firmy

Cezastra s.r.o.

Základní popis

Strašidelné bludiště.

Adresa

Horní Ves 61
393 01 Dubovice

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02830078
DIČ:  CZ02830078

Výrobky, činnosti

Strašidelné bludiště

Kontaktní osoba

Aleš Dvořák - Jednatel

Mobil: +420 602 403 531
Mobil: +420 733 570 032
E-mail: cezastra@seznam.cz
E-mail: strasidelnebludiste@seznam.cz

Andrea Dvořáková - Jednatel

Další firmy v oboru

Ivan Zadražil

Zabýváme se prodejem vystřihovánek z papíru. Nabízíme modely hradů, zámků, katedrál, kostelů, muzeí, westernových městeček, doků, heliportů, benzínových stanic, pivovarů, oblékacích panenek a mnoho dalšího. Prodáváme omalovánky a společenské hry. Další naší činnosti je projekce rodinných domů, bytových domů, zemědělských a průmyslových staveb či firemních areálů a rovněž projekce rekonstrukcí.

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.

RUDOLFOVA HLÍNA

Specializujeme se na výrobu a prodej keramické hlíny a výtvarných potřeb. Nabízíme točírenské hmoty, šamotové hmoty a licí hmoty. Prodej nabízíme jak pro keramické dílny, školy, keramické a výtvarné kurzy keramiky, zájmové kroužky, které pracují s keramikou, keramické kurzy, tak pro širokou veřejnost - pro hobby.