• Detail firmy

ČEZ Energetické služby, s.r.o.

Základní popis

Tvoříme a realizujeme optimální řešení pro energetická hospodářství podle potřeb zákazníků. Optimalizace energetických úspor, provozování energetických hospdářství a zdrojů.

Adresa

Výstavní 1144/103
706 02 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27804721

Výrobky, činnosti

energetická hospodářství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 592 111 204
E-mail: cez@cez.cz
WWW: www.cez.cz/cezes

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Kopřiva

Mobil: +420 725 687 144
E-mail: jiri.kopriva02@cez.cz

Ing. Daniel Morys, MBA - Jednatel

Ing. Jaroslav Kvarda - Jednatel

Ing. Radim Koláček - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Jaroslav Menšík - GOODMEN

Specializujeme se na služby v oblasti topení, voda a plyn. Nabízíme servis, revize, opravy nebo kompletní realizace nových projektů jako jsou kotelny, výměníky, ústřední topení nebo kompletního technického zařízení budov.

et Euro Teplo a.s.

Specializujeme se na výrobu a dodávku kachlových a krbových kamen. Dodáváme krbová kamna, kachlová teplovzdušná kamna, ekologické automatické kotle, teplovzdušné výměníky, akumulační teplovzdušná kamna, kouřovody, krbové vložky i teplovzdušná peletová kamna. Nabízíme také zakázkovou kovovýrobu. Zhotovujeme celonerezové solární sprchy, terasové ohřívače na dřevo, topeniště k udírně apod.

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.