• Detail firmy

CETTUS a.s.

Základní popis

Realizujeme stavebně-inženýrské služby v oblasti občanské, bytové i průmyslové výstavby. Nabízíme kompletní zabezpečení výstavby a technický dozor.

Adresa

Jiráskova 2839
530 02 Zelené Předměstí

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15049531
DIČ:  248-15049531
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  19

Výrobky, činnosti

Inženýrská činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 799 360
E-mail: info@cettus.cz
WWW: www.cettus.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Nový - Předseda představenstva

Ing. Michal Nový - Člen představenstva

Mgr. Zuzana Nová - Člen představenstva

Další firmy v oboru

ALYTE, spol. s r.o.

Zajišťujeme služby v oblasti personalistiky, zprostředkování zaměstnání a vedení účetnictví včetně daňové evidence. Věnujeme se BOZP a PO, poskytujeme odborné poradenství. Jsme zaměřeni zejména na Pardubice, Hradec Králové a okolí.

Revize TZ Pardubice s.r.o.

Naše společnost zajišťuje revize, zkoušky a kontroly tlakových nádob, plynových zařízení, kotlů a tlakových zařízení včetně odstranění závad, které jsou při revizích zjištěny. Tlaková zařízení rovněž montujeme a zajistíme školení jejich obsluh. Dále nabízíme prodej kompresorů a sušiček vzduchu. Na našich webových stránkách naleznete podrobné informace o všech službách, které poskytujeme.

Projekce CZ s.r.o.

Specializujeme se na projekční práce staveb, inženýrskou činnost a na všechny etapy spojené s realizací projektu. Dále nabízíme technický a autorský dozor na stavbě, statickou i rozpočtovou činnost. Práci vykonáváme včas, precizně a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.