• Detail firmy

CETTEC technology s.r.o.

Základní popis

Naším hlavním předmětem činnosti je výroba obráběných součástí. Dále jsme schopni nabídnout služby s tímto oborem související, jako je CNC programován

Adresa

Řepčínská 309/12
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  04083954

Výrobky, činnosti

Strojírenská výroba

Kontaktní údaje

E-mail: info@cettec.cz
WWW: www.cettec.cz

Kontaktní osoba

DONNA IVY FRANTÍK - Jednatel

Mobil: +420 604 661 717
E-mail: dfrantik@cettec.cz

Lukáš Obšel - Jednatel

Mobil: +420 777 896 742
E-mail: lobsel@cettec.cz
Další firmy v oboru

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.