• Detail firmy

CETCO Czech s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme dodávky a montáže betonitových izolací - rohože Voltex, pásky Waterstop, těsnění spár, injektáže. Prodáváme příslušenství monolitické betonáže - distančníky, kotevní prvky, kruhové bednění, matrice Reckli.

Adresa

Ovesná 4
109 00 Praha 10 - Dolní Měcholupy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28259351
  • Služby

Výrobky, činnosti

dodávky a montáže betonitových izolací

rohože Voltex,pásky Waterstop,těsnění spár,injektáže.Prodáváme příslušenství monolitické betonáže - distančníky,kotevní prvky,kruhové bednění

Kontaktní údaje

Telefon: 274 877 879
Fax: 274 877 879
E-mail: info@cetco.cz
WWW: www.cetco.cz
Další firmy v oboru

Ing. Jan Vandrovec

Zabýváme se aplikací energeticky vysoce účinných stříkaných izolací z polyuretanových pěn. Izolace provádíme v novostavbách, rekonstruovaných objektech nebo modernizujeme stávající izolace.

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.

EKOSTAV a.s.

Zabýváme se pozemním stavitelstvím. Provádíme výstavbu a rekonstrukce inženýrských sítí, ražení štol, hloubení šachet, výrobu a montáž důlní výztuže, izolace proti zemní vlhkosti při provádění podzemních děl, sanace podzemních i jiných objektů, rekonstrukce objektů i bytů, zemní práce, dokončovací práce, výrobu a montáž betonářské výztuže a další.