• Detail firmy

Čestmír Pekárek

Základní popis

Nabídka klasického i přesného CNC obrábění a lisování plastů. Konstrukce a výroba nástrojů, forem, přípravků a reklamních předmětů.

Adresa

Hrochův Týnec-Blížňovice 17
538 62 Hrochův Týnec

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73101249

Výrobky, činnosti

Přesné CNC obrábění a lisování plastů

Nabídka klasického i přesného CNC obrábění a lisování plastů. Konstrukce a výroba nástrojů, forem, přípravků a reklamních předmětů.

Kontaktní údaje

E-mail: pekarek@nastrojarna.eu
WWW: www.nastrojarna.eu

Kontaktní osoba

Čestmír Pekárek - Majitel

Mobil: +420 773 589 075
Další firmy v oboru

KYTOS, s.r.o.

Naše společnost se zabývá kovoobráběním, dělením materiálu plazmou a vodním paprskem, svařováním na svařovacích robotech a nově i obráběním na horizontálních frézách. Zajistíme Vám komplexní výkresové dokumentace. Veškeré potřebné informace zjistíte na našich webových stránkách. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte. Budeme se těšit.

Ivo Horák - SVH

Specializujeme se na strojírenskou výrobu, zpracování plechů a profilů, zakázkovou kovovýrobu a zámečnictví. Provádíme svařování hliníku, nerezu a oceli. Zajišťujeme dělení materiálu laserem a vodním paprskem.

Kvasník - Vecek spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje především na kovoobrábění a jemné zámečnictví. Specializujeme na obrábění přesných drobných součástí v malosériích pro elektrotechnický a mikrovlnný obor. Zakázky realizujeme buď dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem nebo si výkresovou a technologickou dokumentaci zpracujeme sami dle předloženého vzorku. Umíme zajistit dodavatelský návrh a vývoj mikrovlnných dílů.