• Detail firmy

Český svaz air-hockey o.s.

Základní popis

Český svaz air-hockey o.s. je sportovním svazem, který v ČR organizuje soutěže jednotlivců i družstev a zabezpečuje státní reprezentaci v air-hockeyi.

Adresa

Svatojánské nám. 205
664 51 Šlapanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27044238

Výrobky, činnosti

organizace sportovních turnajů

Organizujeme air-hockeyové soutěže na území ČR.

Kontaktní údaje

E-mail: airhockey@email.cz
WWW: www.airhockey.cz

Kontaktní osoba

Yvetta Bartošková

Telefon: +420 602 853 110
E-mail: airhockey@email.cz
Další firmy v oboru

SPORT BALKÁN s.r.o.

Sport Balkán - velké prostory bowlingu jsou ideální pro firemní večírky, akce, studentské či narozeninové párty. Kulečník, squash, stolní fotbal, bowling.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Zabýváme se prodejem rekreačních a sportovních plaveckých potřeb a vybavení. Nabízíme také zakázkovou výrobu plaveckých potřeb přímo na míru zákazníka. Dodáváme rekreační a závodní plavky, plavecké čepice, sportovní batohy, tašky a pytle, plavecké brýle, plaveckou kosmetiku, šnorchly, nosní skřipce, plavecké zátěžové pomůcky, voděodolné vaky, sportovní stahovací pytle a mnoho dalšího.

Zdeněk Hrubý - HC compact

Specializujeme se na výrobu a prodej vybavení pro fitness, aerobic a domácí posilovny. Dodáváme rovněž vybavení do nemocnic a rehabilitačních zařízení. Jsme autorizovaným prvním a největším prodejcem společnosti KETTLER v ČR. Na zboží poskytujeme 3-letou záruku včetně záručního a pozáručního servisu u zákazníka. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!