• Detail firmy

Český servis a.s.

Základní popis

Nabízíme komplexní záruční i pozáruční servis výpočetní techniky. Zajišťujeme outsourcing, profylaxi a ekologickou likvidaci elektroodpadu.

Adresa

Barrandova 409
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27818331
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme komplexní záruční i pozáruční servis

Nabízíme komplexní záruční i pozáruční servis výpočetní techniky. Zajišťujeme outsourcing, profylaxi a ekologickou likvidaci elektroodpadu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 227 204 411
E-mail: praha@ceskyservis.cz

Kontaktní osoba

JIŘÍ ŠILHAVÝ - Předseda představenstva

PETER ŠKUTA - Člen představenstva

RADEK MEDUŇA - Člen představenstva

Telefon: +420 227 204 499
Další firmy v oboru

VERTIKAL s. r. o.

Provádíme dodávku a montáže osobních i nákladních výtahů. Realizujeme opravy, rekonstrukce a modernizace výtahů. Staráme se o pravidelné inspekční prohlídky, údržbu a revize výtahů.

Ing. Miroslav VYBULKA

Zabýváme se výrobou a prodejem kvalitního nářadí pro elektromontážní práce. Nabízíme ruční hydraulické i mechanické nářadí - elektrohydraulické pohony, lisovací hlavice, nůžky na kabely, lisovací kleště, hydraulické nůžky, děrovací stroje, kabelové válečky a šrouby. Provádíme záruční i pozáruční servis a provozujeme půjčovnu nářadí.

DS Praha s.r.o.

Věnujeme se nákupu a prodeji použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů. Zajišťujeme servisní opravy, transport jednotlivých strojů i celých dílenských provozů, odborné demontáže a zpětné montáže, uvedení do provozu. Dále nabízíme poradenství v oblasti strojního vybavení, zajištění technické dokumentace či posouzení technického stavu strojů. Katalog strojů naleznete na našich webových stránkách.