• Detail firmy

Český podnikatelský servis, s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí konzultace s návrhy řešení způsobu prezentace na Internetu i pro úplné internetové laiky, zdarma směrování více domén na stejnou prezentaci, standartně zálohování každých 24 hodin, statistiky, umístění prezentace na páteřní síti.

Adresa

Radomská 469/1
181 00 Praha 8 - Bohnice

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26125781
DIČ:  CZ26125781
Rok založení:  1999
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- vývoj webových aplikací dle specifických požadavků, realizace intranetových komunikačních kanálů a řízení toku firemních dokumentů, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 317 211

Kontaktní osoba

Jaroslav Hrb - Jednatel

Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.