• Detail firmy

Český fortel s.r.o.

Základní popis

Administrativní, aranžérské, výstavní a reklamní služby. Pořádáme konference, kongresy, svatby, svatební hostiny, workshopy, folklórní a zábavné akce.

Adresa

Na Plzeňce 165
252 29 Dobřichovice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26178770

Výrobky, činnosti

konference, kongresy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 255 925
E-mail: office@ceskyfortel.cz

Kontaktní osoba

Jan Cibulka - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

Hana Rybová

Naše jazyková agentura se zaměřuje na výuku francouzského jazyka všech úrovní. Organizujeme kurzy obecné francouzštiny pro veřejnost a firmy. Zajišťujeme překladatelské a tlumočnické služby.

Dům techniky ČSVTS Kladno s.r.o.

Poskytujeme prostory ke vzdělávání a školení nebo pořádání konferencí. Pořádáme také motivační a rekvalifikační kurzy v nejrůznějších oblastech života a to po celém území České republiky. Více informací o aktuální nabídce kurzů naleznete na našich internetových stránkách.