• Detail firmy

Český a moravský účetní dvůr, s.r.o.

Základní popis

Po posledních úpravách zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách nabízíme akreditovaná školení v školicím středisku i u zákazníka, metodickou a konzultační součinnost a úplnou realizaci zadavatelských činností při zadávání veřejných zakázek.

Adresa

Masarykovo náměstí 1484
530 01 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25972154
DIČ:  CZ25972154

Výrobky, činnosti

Akreditovaná školení o veřejných zakázkách

Kontaktní údaje

Telefon: 466 714 253
WWW: www.cmud.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Dvořáková - Jednatel

Mobil: +420 602 649 174

Mgr. Bohdan Dvořák - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UNIT s.r.o.

Zajišťujeme školení, semináře a konference pro jednotlivce i firmy na klíč. Zabýváme se managerským vzděláním, technickými obory, legislativou a právem.

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.