• Detail firmy

České kameny - David Suchan

Základní popis

Nabízíme přírodní kameny, valouny, obklady, pásky, dlažby, štěrky, kačírky a kusové kameny. Zejména z materiálů: žula, pískovec, vápenec, andezit, mramor. Prodej teak nábytku. Zpracujeme a realizujeme návrh do zahrady. Zajišťujeme dopravu a uložení.

Adresa

Klenovice 197
392 01 Soběslav

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65943945

Výrobky, činnosti

Přírodní kámen

Nabízíme přírodní kameny, valouny, obklady, pásky, dlažby, štěrky, kačírky a kusové kameny. Zejména z materiálů: žula, pískovec, vápenec, andezit...

Kontaktní údaje

E-mail: ceske.kameny@seznam.cz
WWW: www.ceskekameny.cz

Kontaktní osoba

David Suchan - Majitel

Mobil: 777 757 424

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.

SUTNAR & RAPPL s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě zboží z kamene. Jsme kamenická firma, která vznikla v roce 1993. Našim klientům nabízíme interiérové a stavební prvky, pracovní desky na kuchyňské linky, pomníky a pomníkové díly, sekání a zlacení/stříbření nápisů a ornamentů. Vyrábíme z přírodního kamene a konglomerovaného kamene Technistone. Jsme autorizovaným distributorem pro Plzeňský kraj. Navštivte nás.

TRANS-KOP Agnieszka Stradomska

Společnost Trans-Kop byla založena v roce 2005 v Sandomierz. Pouze s jedním traktorbagr byla omezena činnost společnosti. V průběhu let a každého zákazníka s našimi službami spokojeni, společnost rozšířila v mnoha ohledech. V současné době je naše flotila se skládá z nákladní automobily, bagry, nakladače, bagry aktiv. Existuje vysoká zážitek.