• Detail firmy

"České ekologické manažerské centrum, z.s."

Základní popis

Provozování vydavatelství zaměřeného na ekologickou oblast podnikání. Nabídka služeb v oblasti integrované prevence a omezování znečištění....

Adresa

28. pluku 524/25
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45249741
DIČ:  010-45249741

Výrobky, činnosti

Poradenství pro ochranu životního prostředí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 784 416
Fax: +420 274 784 447
E-mail: cemc@cemc.cz
WWW: www.cemc.cz

Kontaktní osoba

Ing. VLADIMÍR ŠTUDENT - Jednatel

Další firmy v oboru

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.

František Sůva

Zabýváme se komplexními službami v oblasti úklidu domácností a komerčních prostor. Zajišťujeme rovněž úklidy pro SVJ. Nabízíme pronájem strojů na čištění koberců. Poskytujeme rovněž poradenství v přestupkovém řízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.