• Detail firmy

Česká umělecká agentura, s.r.o.

Základní popis

Umělecká agentura, kulturní a společenské akce, akce na klíč, koncertní show. Promo akce, promo programy, grafika, design, profesionální fotografie, virtuální prohlídky, tisk. Nebráníme se novým projektům a zkušenostem.

Adresa

Pila 27
360 01 Pila

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29068274
DIČ:  CZ29068274

Výrobky, činnosti

umělecká agentura

Kontaktní údaje

E-mail: info@ceskaumelecka.cz
WWW: www.ceskaumelecka.cz

Kontaktní osoba

Jan Kupčík - Jednatel

Telefon: +420 602 620 582
E-mail: info@ceskaumelecka.cz
Další firmy v oboru

Restaurant - Oldies music club FIČÁK

Provozujeme Oldie´s music club. Pořádáme swingové večery, hrajeme hity osmdesátých let. Můžete využít i služeb našeho restauračního zařízení - v nabídce máme chuťovky k pivu, burgery, steaky i dezerty nebo zmrzlinové poháry.

Jan Molnár - Ohňostroje M&M Pyro

M&M Pyro - realizace ohňostrojů na míru. Sestavíme a odpálíme ohňostroj přesně dle Vašich představ. Ohňostroje pro domácí či firemní oslavy, velké ohňostroje pro různá výročí měst a obcí, odpálené odborně způsobilými lidmi včetně úklidu a likvidace odpadu. Objednejte si u nás ohňostroj na svatbu, výročí firmy, narozeninovou oslavu, Vánoční večírek, Silvestr nebo jen tak pro radost.

Jindřich Fritsch

Specializujeme se na organizaci kulturních a společenských akcí. Nabízíme kulturní vystoupení staročeské kapely, cimbálové muziky, romské kapely, jazzová vystoupení, staropražský kabaret, kouzelný kabaret pro děti, kulečníkové exhibice, muzikoterapii, mobilní casino, mobilní lukostřelnici, laserovou střelnici, ABBA revival a mnoho dalšího.