• Detail firmy

Česká solární s.r.o.

Základní popis

Dodáváme a instalujeme fotovoltaické elektrárny na střechy rodinných domů, hospodářských, admistrativních a školních budov. Návrhy, dodávka a instalace na klíč. Vyřídíme licenci, přihlášení FVE k síti a zaškolíme obsluhu. Přes 200 referencí po ČR.

Adresa

Lázeňská 403
252 42 Jesenice u Prahy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28960301
DIČ:  CZ28960301
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Fotovoltaické elektrárny na střechy

Dodáváme a instalujeme fotovoltaické elektrárny na střechy rodinných domů, hospodářských a ostatních budov. Návrhy, dodávka a instalace na klíč.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 246 083 837
Mobil: +420 720 572 235
E-mail: toman@ceska-solarni.cz
E-mail: soosova@ceska-solarni.cz
E-mail: info@ceska-solarni.cz
E-mail: fulinova@ceska-solarni.cz
WWW: www.ceska-solarni.cz

Kontaktní osoba

Ing. Viktor Soós - Jednatel

E-mail: info@ceska-solarni.cz

David Toman - Obchodní ředitel

Mobil: +420 720 572 235
E-mail: toman@ceska-solarni.cz

Erika Soósová

E-mail: soosova@ceska-solarni.cz
Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

KAČÍREK - TOPENÍ s.r.o.

Specializujeme se na prodej, montáž a servis kotlů české značky ATMOS. Tyto kotle jsou plně v souladu s možností čerpání dotace. Zajistíme odborné poradenství při výběru i zaškolení do obsluhy kotlů. Provozujeme kamennou prodejnu v Netvořicích a výborně zásobený internetový obchod.