• Detail firmy

ČESKÁ POZEMKOVÁ AGENTURA, s.r.o.

Základní popis

Poradenská a realitní kancelář specializovaná na pozemky. Nabízíme individuální přístup a kompletní právní, ekonomický a daňový servis.

Adresa

Částkova 689/74
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27988058
DIČ:  CZ27988058

Výrobky, činnosti

Realitní kancelář

Kontaktní údaje

E-mail: info@cepa.cz
WWW: www.cepa.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Ing. Ivana Čejková - Jednatel

Mobil: +420 777 766 041

Ing. Lubomír Valenta - Jednatel

Mobil: +420 777 766 055

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MARA design - interiér s.r.o.

Provozujeme interiérové studio. Nabízíme tvorbu 3D grafických návrhů včetně realizace. Prodáváme nábytek, tapety, látky a další bytové doplňky.

REALITA - Ing. František Havíř

Poskytujeme služby realitní kanceláře. Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Samozřejmostí je osobní servis, v rámci kterého Vám nemovitost ochotně odprezentujeme i kompletní právní servis - vše k Vaší maximální spokojenosti. Nabídku bytů, RD, chat, pozemků či komerčních prostor naleznete na našich webových stránkách. Věnujeme se rovněž inženýrské činnosti.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.