• Detail firmy

Česká podnikatelská konfederace, o.s.

Základní popis

Česká podnikatelská konfederace, o.s. je organizace registrovaná Ministerstvem vnitra České republiky ve formě sdružení.

Adresa

Lány u Dašic 7
530 02 Lány u Dašic

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  22866191

Výrobky, činnosti

Česká podnikatelská konfederace

Kontaktní údaje

E-mail: info@cpk-cz.eu
WWW: cpk-cz.eu

Kontaktní osoba

Šárka Kara - Jednatel

Mobil: +420 773 643 188
E-mail: info@cpk-cz.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AuPortal s.r.o.

Specializujeme se na dovoz investičního zlata a stříbra do České republiky a na Slovensko, a to jak pro soukromé osoby, tak i pro živnostníky a majitele společností. Našimi partnery jsou přední zahraniční výrobci a dodavatelé investičního zlata a stříbra, kteří jsou v oblasti nákupu a logistiky investičního zlata a stříbra špičkovými odborníky. Dokážeme vyhovět potřebám malých i velkých investorů.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

Ing. František Bubeníček

Specializace na služby v oblasti investičního poradenství - pravidelné měsíční investování i jednorázové investice. Zprostředkování hypotečních úvěrů s návazností na pravidelné investice.