• Detail firmy

Česká nemovitostní společnost s.r.o.

Základní popis

Provozujeme realitní kancelář. Nabízíme správu budov, výkup a hodnocení nemovitostí, průkazy energetické náročnosti budovy.

Adresa

Šumavská 763/3
460 07 Horní Růžodol - Liberec VII

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  22795545
DIČ:  CZ22795545
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reality

Kontaktní osoba

Jiří Plánička

Mobil: +420 773 993 349
E-mail: planicka@ceska-nemovitostni.cz

Lukáš Polák - Jednatel

Miloš Sabáček - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.

Slunečné terasy s.r.o.

Hlavní činností jsou developerské projekty menšího rozsahu a inženýrská činnost. Zaměřujeme se na nízkonákladové domy, převážně dřevostavby v lokalitách v blízkém okolí Prahy. Našimi klienty jsou převážně mladé začínající rodiny.

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.