• Detail firmy

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

Základní popis

Nabízíme širokou škálu léků, doplňků stravy za nízké ceny a doplatky. V naší nabídce naleznete také kosmetické produkty (Vichy, Dermacol, ad.)

Adresa

Jugoslávských partyzánů 636/20
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28511298
DIČ:  CZ28511298

Výrobky, činnosti

Léky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 811 999
Telefon: +420 233 340 409
E-mail: praha.bubenec@drmax.cz
WWW: www.drmax.cz

Kontaktní osoba

Daniel Horák - Předseda představenstva

David Mendl - Člen představenstva

Luboš Korbelář - Člen představenstva

Další firmy v oboru

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

ALL System s.r.o.

Specializujeme se na prodej pulsmetrů - měřičů tepové frekvence. Dále prodáváme krokoměry, časomíry, stopky, osobní váhy, sportovní doplňky a příslušenství. Zajišťujeme rovněž autorizovaný servis pulsmetrů značky Polar, s působností po celé ČR. Navštivte náš e-shop nebo přijďte osobně do Korunovační ulice na Praze 7 a vyberete si z široké nabídky. V případě zájmu Vám s výběrem rádi poradíme.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.