• Detail firmy

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

Základní popis

Nabízíme širokou škálu léků, doplňků stravy za nízké ceny a doplatky. V naší nabídce naleznete také kosmetické produkty (Vichy, Dermacol, ad.)

Adresa

Jugoslávských partyzánů 636/20
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28511298
DIČ:  CZ28511298

Výrobky, činnosti

Léky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 811 999
Telefon: +420 233 340 409
E-mail: praha.bubenec@drmax.cz
WWW: www.drmax.cz

Kontaktní osoba

Daniel Horák - Předseda představenstva

David Mendl - Člen představenstva

Luboš Korbelář - Člen představenstva

Další firmy v oboru

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

ALL System s.r.o.

Specializujeme se na prodej pulsmetrů - měřičů tepové frekvence. Dále prodáváme krokoměry, časomíry, stopky, osobní váhy, sportovní doplňky a příslušenství. Zajišťujeme rovněž autorizovaný servis pulsmetrů značky Polar, s působností po celé ČR. Navštivte náš e-shop nebo přijďte osobně do Korunovační ulice na Praze 7 a vyberete si z široké nabídky. V případě zájmu Vám s výběrem rádi poradíme.