• Detail firmy

CESARE interier s.r.o.

Základní popis

Prodáváme italské kuchyně značky italský nábytek. Nabízíme produkty od výrobců Alberta, Orme, Clever... Navrhujeme kuchyňské a bytové interiery.

Adresa

Bílkova 1003
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25165402

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 611 061
E-mail: info@cesare.cz
WWW: www.cesare.cz

Kontaktní osoba

LIBUŠE JELENOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 736 611 060
E-mail: libuse.jelenova@cesare.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství - Souhrada

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny a jiný bytový nábytek z lamina i masivu. Nabízíme rovněž výrobu venkovního nábytku, schodišť, pergol či zahradních domků.

MICHAL VONDRA

Naše společnost se zabývá zakázkovou truhlářskou výrobou. Zajistíme kompletní vybavení interiérů, které navrhneme a vytvoříme pro Vás 3D návrh. Vyrábíme na zakázku bytový a kancelářský nábytek, rovněž tak pergoly, zahradní domky apod. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Truhlářství TRIMA

Věnujeme se truhlářské výrobě bytového i kancelářského nábytku na zakázku. Dále vyrábíme venkovní dřevěné prvky, jako jsou pergoly, altány nebo zahradní domky. Zakládáme si na použití kvalitních materiálů. Zákazníkům nabízíme komplexní služby včetně poradenství, zaměření a montáže vyrobeného kusu. Pokrýváme zejména oblast Třeboňska a okolí.