• Detail firmy

Červinka Petr

Základní popis

Provádění obkladačských prací včetně stavební přípravy, návrhu a dodávky materiálu. Nabídka pokládky laminátových plovoucích podlah.

Adresa

U zahradníka 1307/1
725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86916114

Výrobky, činnosti

Obklady a dlažby

Provoz stavební firmy se zaměřením na provádění obkladačských prací včetně stavební přípravy a dodání materiálů.

Kontaktní údaje

E-mail: cervinka.ova@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Červinka - Majitel

Mobil: +420 725 511 289
Mobil: +420 739 631 259
E-mail: cervinka.ova@seznam.cz
WWW: www.obkladacstvi.ic.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jan Cielecký AUTODOPRAVA

Dodáváme sypký stavební materiál - praný nebo zahradní kačírek, bludné balvany, žulu, valouny, vápenec apod. Nabízíme služby sklápěcí nákladní dopravy a také komplexní opravárenskou činnost pro nákladní vozidla. Zajišťujeme prodej repasovaných náhradních dílů, především repasovaných hydraulických čerpadel. Nabízíme dekorační kamenivo v různých variantách a také palivové dříví a uhlí.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.