• Detail firmy

CERTAMET s.r.o.

Základní popis

Společnost CERTAMET s.r.o. byla založena s cílem dodávat kvalitní osobní ochranné pracovní prostředky a pomůcky zajišťující bezpečnost a ochranu zdrav

Adresa

Nebahovská 366
383 01 Prachatice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28157109

Výrobky, činnosti

Ochranné pomůcky

Kontaktní údaje

E-mail: prodejna@certamet.cz
WWW: www.certamet.cz

Kontaktní osoba

Ing. TOMÁŠ TROJÁK - Jednatel

Mobil: +420 777 574 567
E-mail: tomas.trojak@certamet.cz

VÁCLAV FIALA - Jednatel

Mobil: +420 733 734 806
Další firmy v oboru

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.

HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY s. r. o.

Nabízíme široký sortiment hospodářských potřeb. Prodáváme nástroje, nářadí pro zahrádkáře a zedníky, svářecí techniku, spojovací materiál, stavební chemii, ochranné pomůcky a různé mycí a desinfekční prostředky. V naší prodejně naleznete kvalitní zboží od prověřených výrobců, snažíme se vyhovět všem přáním a potřebám našich zákazníků, proto nabídku zboží neustále rozšiřujeme.

Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních oděvů volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže.