• Detail firmy

Černý Václav

Základní popis

Prodej zbraní, střeliva, optických přístrojů, sportovního oblečení a doplňků. Nabídka svítilen, nožů, dýk, řemenů, pouzder, batohů, brašen, fotopastí.

Adresa

Dr. Vacka 31
411 17 Libochovice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62776312
DIČ:  CZ7103132674

Výrobky, činnosti

Prodej zbraní.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 591 488
E-mail: www.prokonzbrane.cz

Kontaktní osoba

Václav Černý - Majitel

Telefon: +420 416 591 488
Další firmy v oboru

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.

Ing. Jan Záruba

Zabýváme se dodávkou vybraných pochutin, vín, destilátů nebo dárkových předmětů. Jsme schopni dodat Vámi vybrané dobroty a pití na Vaše pořádané firemní či soukromé akce. Nabízíme vína z Moravy, vína ze zahraničí, destiláty či vinné mošty.

U HUBERTA LOVECKÉ POTŘEBY

Specializujeme se na prodej loveckých potřeb různých značek. Prodáváme zbraně, střelivo, oblečení a vybavení pro myslivce. Zajišťujeme znalecké posudky zbraní. Součástí poskytovaných služeb je i komisní prodej zbraní. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment zboží.