• Detail firmy

CERI GROUP a.s.

Základní popis

Firma CERI zajišťuje konstrukční řešení kolejových vozidel, vývoj a výrobu prototypů, testování, systémy JETS, chladící, klimatizační jednotky.

Adresa

Domažlická 573/98
318 00 Plzeň 3 - Skvrňany

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29160511
DIČ:  CZ29160511
Rok založení:  2012
Počet zaměstnanců:  60
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Klimatizační jednotky

Klimatizační jednotky, servis klimatizačních jednotek, chladící jednotky, retenční nádrže, svařování, ocelové konstrukce, přesné obrábění, strojní vybavení.

Kontaktní údaje

WWW: www.ceri-group.cz

Kontaktní osoba

Jiří Václav - Jednatel

E-mail: jiri.vaclav@ceri.cz
Další firmy v oboru

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.

ZÁMEČNICTVÍ Metlička a Zajíc, s.r.o.

Specializací firmy je konstrukční výroba pro zemědělství a stavebnictví. Provádíme zámečnické a klempířské práce, zabýváme se rovněž uměleckým kovářstvím. Vyrábíme ocelové konstrukce, vrata, brány, ploty, mříže, schody, zábradlí, gitterboxy a jiné zámečnické produkty dle požadavku zákazníka. Garantujeme vysokou kvalitu, dodržení sjednaných termínů a příznivé ceny. Na trhu působíme od roku 2000.

KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o.

Zabýváme se komplexní kovovýrobou dle požadavků zákazníka. Provádíme zámečnické a svářečské práce. Vyrábíme železné a hliníkové kontejnery a pevné nástavby nákladních automobilů. Disponujeme výrobními halami s kvalitním vybavením, kontaktuje nás a domluvíme se na Vašich požadavcích.