• Detail firmy

CERBEROS s.r.o.

Základní popis

Společnost CERBEROS s.r.o byla založena v červnu roku 2003. Od této doby nabízí široké množství internetových, telefonních a dalších služeb.

Adresa

Lannova 2061/8
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24237744
DIČ:  CZ24237744
  • Služby

Výrobky, činnosti

Internet

Naše společnost je plnohodnotným poskytovatelem telekomunikačních služeb, který využívá desítky kilometrů vlastní i pronajaté optické infrastruktury.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 100 001
E-mail: info@cerberos.cz
E-mail: polivkova@cerberos.cz
WWW: www.cerberos.cz/

Kontaktní osoba

Helena Polívková, DiS. - Marketingový ředitel

E-mail: polivkova@cerberos.cz
Další firmy v oboru

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.