• Detail firmy

Zdeněk Podešva

Základní popis

Půjčovna, pronájem chlazení na pivo, výčepní zařízení jsou určeny pro domácnost i firmy. Prodej piva a sudových nápojů. Zajistíme Vám catering na přání.

Adresa

nám. Vítězslava Nováka 546/9
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87841835
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výčepní zařízení

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@cepuj.cz
WWW: www.cepuj.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Podešva - Majitel

Telefon: +420 605 262 242
E-mail: obchod@cepuj.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

IPROKOS spol. s r. o.

Zajišťujeme pohoštění pro oslavy, rauty, sportovní akce a jiné zajímavé události. Nabízíme teplou i studenou kuchyni nebo cukrářské výrobky vyrobené z kvalitních a čerstvých surovin.

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.

H&L prodej

Zaměřujeme se na prodej kvalitních moravských vín z Vinařství B/V. Moravská vína dodáváme do hotelů, restaurací, na svatby, oslavy či plesy. Rovněž zajišťujeme dárkové sady pro obchodní partnery a zaměstnance. Ty mohou obsahovat různé druhy moravských vín, dárkové skleničky apod. Jsme dodavatelem hygienického programu - toaletní papír dvouvrstvý z recyklátu i celulózy.