• Detail firmy

CEPAP, s.r.o.

Základní popis

Papírna zaměřená na výrobu hygieny: toalení papír, TP Jumbo, ZZ ručník, průmysl. utěrka, krep. utěrka, ubrousky, kosmetické ubrousky... Balicí: podbarvené, sufitové, albino, kloboukové; pergamen. náhr., krepy, tissue, pevné za mokra, podbarvené...

Adresa

Vaníčkova 1594/1
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27343031

Výrobky, činnosti

Toalení papír

Kontaktní údaje

E-mail: tresl@centropol.cz

Kontaktní osoba

Filip Trešl - Obchodní ředitel

Telefon: 724 400 807
E-mail: tresl@centropol.cz
Další firmy v oboru

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

BRASSICA - PAP s.r.o.

Naše firma se věnuje výrobě a prodeji toaletního papíru. Vyrábět jsme začali v roce 1998 a výrobky jsou dodnes zaregistrovány pod značkou Flowers. U nás nakoupíte veškeré hygienické potřeby a to od papírových kapesníků až po zásobníky a dávkovače. Prodáváme také papírové ručníky, dekorativní svíčky a zajišťujeme vše pro dámskou hygienu. Našim cílem je ucelenost, kvalita a spokojenost klientů.