• Detail firmy

Centrum vzdělávání CML plus s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby vzdělávací agentury. Pořádáme kurzy a školení pro firmy, veřejnou správu i veřejnost. Organizujeme semináře a konference, pro které Vám pronajmeme vhodné prostory. Dále nabízíme kurzy v oblasti osobního rozvoje a profesního růstu.

Adresa

Emanova 112
627 00 Brno - Slatina

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29298857
DIČ:  CZ29298857
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pořádání seminářů Brno

Věnujeme se pořádání seminářů a školení nejen pro firmy. Pořádáme semináře v Brně pro firmy, státní správu, neziskové organizace, ale i veřejnost.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 151 824
E-mail: vzdelavani@cmlplus.cz
E-mail: petra@cmlplus.cz
WWW: www.cmlplus.cz

Kontaktní osoba

PETRA BERGE - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

MEUS s.r.o.

Specializujeme se na zaměstnávání kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníků do strojírenského odvětví. Pracovníky dle Vašeho zadání vyhledáme, zaměstnáme v pracovněprávním vztahu a vyšleme na Vámi určené pracoviště.