• Detail firmy

CENTRUM SPZ s.r.o.

Základní popis

Nabízíme přihlášení, odhlášení, převody a registrace vozidel, výměny RZ, ztráta TP a ORV, přihlášení dovezených vozidel ze zahraničí.

Adresa

Na Louži 961/17
101 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03791246

Výrobky, činnosti

Přihlášení vozidel.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 312 333
E-mail: info@centrumspz.cz
WWW: www.centrumspz.cz

Kontaktní osoba

Miloš Bumba - Jednatel

Mobil: +420 608 310 300

Hana Bumbová - Jednatel

Další firmy v oboru

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

Ing. Blanka Jindrová

Zaměřujeme se na auditorské služby v Praze. Poskytujeme komplexní služby v oboru daní a účetnictví a věnujeme se odbornému poradenství.